Get Adobe Flash player

Kontakt

Sekretariat
ul. Jana Pawła II 6
25-025 Kielce
tel.: 41 34 492 97 wew. 110
fax: 41 34 450 08
e-mail: poczta@mwk.com.pl

Dworek Laszczyków w Kielcach 
ul. Jana Pawła II 6
25-025 Kielce
Informacja turystyczna:
do godz. 15:00 tel.: 41 34 492 97 wew. 121
po godz. 15:00 tel.: 41 34 450 06

Park Etnograficzny w Tokarni
Tokarnia 303
26-060 Chęciny
tel/fax: 41 315 41 71
tel. kom.: 519 467 107
Kasa: 515 458 649
e-mail: skansen@mwk.com.pl

Mauzoleum Martyrologii Wsi Polskich w Michniowie
Michniów 38
26-130 Suchedniów
tel. 41 254 51 62
tel. kom: 664 517 718
e-mail: mauzoleum@mwk.com.pl

Zagroda Czernikiewiczów w Bodzentynie
ul. 3 Maja 13
26-010 Bodzentyn
tel. kom. 512 525 517

 

p. o. DYREKTORA

Mariusz Masny

41 344 92 97 wew. 110

poczta@mwk.com.pl

 

DWOREK LASZCZYKÓW W KIELCACH - ADMINISTRACJA

Główny Księgowy

Jan Deńca

41 344 92 97 wew. 112

jdenca@mwk.com.pl

Zastępca Głównego Księgowego

Hubert Brzosko

41 344 92 97 wew. 112 hbrzosko@mwk.com.pl

Kierownik Działu Organizacyjno - Administracyjnego i Kadr

Justyna Łuszczek - Ostrowska

 41 344 92 97 wew. 116
502 542 086

jostrowska@mwk.com.pl

Specjalista ds. kadr i płac

Robert Haba

41 344 92 97 wew. 114

rhaba@mwk.com.pl

Kierownik Działu Promocji i Marketingu

Beata Ryń

41 344 92 97 wew. 118
503 537 786

bryn@mwk.com.pl

Kierownik Sekcji Organizacji Imprez

Filip Kryczka

41 344 92 97 wew. 113
783 022 000

fkryczka@mwk.com.pl

Specjalista ds. marketingu

Dawid Sobura

41 344 92 97 wew. 113
510 095 580

dsobura@mwk.com.pl

Specjalista ds. marketingu

Edyta Buras-Gierada

41 344 92 97 wew. 118

egierada@mwk.com.pl

Kierownik Działu Inwestycji i Nadzoru Technicznego

Mariusz Justyniarski

41 344 92 97 wew. 111
 

mjustyniarski@mwk.com.pl

Specjalista - Informatyk

Łukasz Dąbrowski

41 344 92 97 wew. 113

ldabrowski@mwk.com.pl

PARK ETNOGRAFICZNY W TOKARNI

Kierownik Parku Etnograficznego w Tokarni

Jakub Czaplarski

505 048 163

jczaplarski@mwk.com.pl

Kierownik Działu Etnografii

Beata Wojciechowska

41 315 41 71 wew. 108
509 429 740

bwojciechowska@mwk.com.pl

Kierownik Działu Zieleni

Jarosław Skarbek

41 315 41 71
504 469 062

pskarbek@mwk.com.pl

Kierownik Działu Technicznego

Szymon Żmijewski

41 315 41 71 wew. 118
500 653 523

szmijewski@mwk.com.pl

Kierownik Pracowni Konserwatorskiej    

Wioletta Brzezińska - Marjanowska

41 315 41 71 wew. 118

konserwacja@mwk.com.pl

Kierownik Sekcji Zbiorów Muzealnych

Łukasz Poniewierski

41 315 41 71 wew. 114

archiwum@mwk.com.pl

Specjalista ds. obsługi ruchu turystycznego - noclegi

Bożena Romańczuk

41 315 41 71 wew. 113
509 368 538

bromanczuk@mwk.com.pl

MAUZOLEUM MARTYROLOGII WSI POLSKICH
W MICHNIOWIE

Kierownik Mauzoleum Martyrologii Wsi Polskich w Michniowie

Janusz Kozera

41 254 51 62
664 517 718

jkozera@mwk.com.pl

 

Polityka COOKIES
Wirtualny spacer
Oferta edukacyjna
Imprezy zlecone
Questy
Media o nas
Martyrologia Wsi Polskich
Programy MINISTERSTWO
Programu UNIJNE
Piotr Gan - Kolberg Kielecczyzny
Portal Pierściński
Aplikacja mobilna
Tadeusz Żak
Trip Advisor Muzeum Wsi Kieleckiej
Swiss Contribution
Tu honorujemy Świętokrzyską Kartę Seniora

Nasi partnerzy:

  • Instytut Pamięci Narodowej
  • Radio Kielce
  • Wrota Świętokrzyskie
  • Urząd Marszałkowski w Kielcach
  • Zespół Państwowych Szkół Plastycznych w Kielcach
  • Radio Fa Ma
  • Radio Em
  • Echo Dnia
  • Gazeta Wyborcza Oddział Kielce
  • Ludowe inspiracje
  • Kielce.pl
  • Świętokrzyskie. Jakie cudne...
  • ROT Świętokrzyskie
  • CK Dzieciaki
  • Radio FRI
  • Wodociągi Kieleckie
  • skanseny.net
  • Gramy Razem dla Świętokrzyskiego
  • Ciekawe Kielce
  • MK Bowling
  • Archiwum Państwowe w Kielcach
  • Szlak przygody
  • WFOŚiG
  • Kwiatowa pasja
  • Zerower
  • Zamek Królewski w Chęcinach
  • Jaskinia raj
  • CKIS
  • Regionalne Centrum Naukowo-Technologiczne w Podzamczu
  • Miasto i Gmina Chęciny
  • ECEG
  • Stowarzyszenie Muzeów na wolnym powietrzu
  • CK Kulturalne
  • Kielce Expo City
  • TVP Kielce
  • Muzea na wolnym