top min

ue flag

Filmy

Młyn wodny Bździel na "Festival de Loire"

"Ginące Zawody"

"Muzeum utracone" cz. II

Zapraszamy do obejrzenia II części filmu "Muzeum utracone". Opowiada on o dobrach kultury utraconych w wyniku II wojny światowej. Podczas okupacji setki tysięcy bezcennych dzieł sztuki zostało zniszczonych lub wywiezionych z terenu Polski. Los wielu z nich wciąż pozostaje nieznany.

Organizatorami projektu są Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR oraz Fundacja Ad Artis. Wsparcia merytorycznego udziela Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

"Wesele Wójtowej Córki"

Film jest integralną częścią książki "Stroje ludowe Kielecczyzny", wydanej z inicjatywy Muzeum Wsi Kieleckiej dzięki wsparciu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

"Muzeum utracone" cz. I

Zapraszamy do obejrzenia multimedialnego pokazu "Muzeum Utracone" prezentujące najcenniejsze dzieła sztuki, zrabowane z polskich kolekcji podczas II wojny światowej oraz te, które w ostatnim roku szczęśliwie powróciły do swoich właścicieli. Uroczysty pokaz tej projekcji mial miejsce w Noc Muzeów 19 maja 2012.

Film powstał dzięki współpracy Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR.

Logotypy unijneZakup współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na lata 2014 – 2020

logo_light.png
© 2020, Muzeum Wsi Kieleckiej

Zapraszamy do kontaktu

41 34 492 97 wew. 110      poczta@mwk.com.pl

Search

Nasza witryna stosuje pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Jeżeli nie akceptują Państwo Polityki, prosimy o niekorzystanie z naszej witryny.