top min

ue flag

Według dnia
X Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych. TROPEM WILCZYM
Niedziela, 06 Marzec 2022, 10:00 - 15:00
 

Muzeum Wsi Kieleckiej wspólnie z Fundacją Wolność i Demokracja organizują X Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych. TROPEM WILCZYM w Parku Etnograficznym w Tokarni oraz w Mauzoleum Martyrologii Wsi Polskich w Michniowie.

W obu Oddziałach Muzeum Wsi Kieleckiej odbędzie się bieg honorowy na dystansie 1963 metrów, który odnosi się do daty śmierci ostatniego poległego w walce żołnierza wyklętego Józefa Franczaka ps. „Lalek". Wydarzenie odbędzie się w dniu 6 marca 2022 roku. Poniżej znajdują się regulaminy, linki do rejestracji oraz wszelkie potrzebne informacje. Serdecznie zapraszamy do rejestracji. 
Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli: Marszałek Województwa Świętokrzyskiego oraz Starosta Powiatu Kieleckiego.

TOKARNIA
Start godz. 11.00 i 12.00
Sektor Małomiasteczkowy

Wydarzenie rozpocznie się biegiem honorowym na dystansie 1963 metrów,  start planowany jest na godzinę 11.00. Bieg główny na dystansie 7 kilometrów rozpocznie się o godzinie 12.00. Start i meta biegu na obu dystansach zlokalizowana będzie na placu przy stodole plebańskiej z Suchedniowa w sektorze budownictwa małomiasteczkowego, w malowniczej scenerii Parku Etnograficznego w Tokarni. Trasa będzie wiodła m.in. przez sektor budownictwa małomiasteczkowego, sektor budownictwa terenów nadwiślańskich i lessowych oraz sektor budownictwa dworsko-folwarcznego, a także przez tereny leśne. Limit uczestników na bieg na 1963 metry to 40 osób, natomiast na bieg na 7 km to 150 osób. Opłata startowa za udział w każdym z biegów wynosi 35 zł. Każdy z uczestników otrzyma pakiet startowy zawierający m.in. pamiątkowy medal oraz koszulkę t-shirt. Wręczenie nagród dla zawodników planujemy na godz. 13.00. Nagrody przewidziane są dla uczestników indywidualnych w kategoriach: za miejsce 1-3 kobiety, za miejsce 1-3 mężczyźni, dla obu dystansów, dla najstarszego i najmłodszego uczestnika biegów oraz dla uczestnika w najciekawszym stroju biegowym. Zaplanowaliśmy dla Państwa również wiele atrakcji dodatkowych. Zapraszamy.

Regulamin Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych  "Tropem Wilczym" TOKARNIA

Link do rejestracji: https://www.mtbcross.pl/pokazWiadomosc/60_tokarnia_tropem_wilczym.html

 

INFORMACJA DLA WYSTAWCÓW - TYLKO PARK ETNOGRAFICZNY W TOKARNI

Rezerwację stoiska należy wykonać z wyprzedzeniem.
Deklaracja udziału w imprezie powinna zostać przesłana na formularzu zamieszczonym poniżej, elektronicznie (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), listownie (Dworek Laszczyków w Kielcach, ul. Jana Pawła II 6, 25-025 Kielce) lub faksem (41 344-50-08).
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa na tydzień przed imprezą. Udział w imprezie oznacza akceptację Regulaminu Najmu Stoisk. Miejsca ekspozycyjne będą udostępniane w dniu imprezy od godziny 7.30.
Muzeum Wsi Kieleckiej zastrzega sobie możliwość wyboru wystawców.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NAJMU STOISKA (plik .pdf)
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NAJMU STOISKA (plik .doc)

REGULAMIN NAJMU STOISK (plik. pdf)

ZARZĄDZENIE W SPRAWIE ZASAD SPRZEDAŻY WYROBÓW ALKOHOLOWYCH (plik .pdf)

KRAJOWA ADMINISTRACJA SKARBOWA PRZESTRZEGA PRZED NIELEGALNĄ SPRZEDAŻĄ NAPOJÓW ALKOHOLOWYCH NA IMPREZACH PLENEROWYCH (plik .pdf)


KONTAKT DLA WYSTAWCÓW

Filip Kryczka
Koordynator Sekcji Organizacji Imprez
tel. kom. 783-022-000
tel. 41 344-92-97 wew. 113
fax. 41 344-50-08
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dawid Sobura
specjalista ds. marketingu
tel. kom. 510-095-580
tel. 41 344 92 97 wew. 113
fax. 41 344-50-08
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rafał Kowalik
specjalista ds. marketingu
tel. 41 344 92 97 wew. 113
fax. 41 344-50-08
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

test

  

Logotypy unijneZakup współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na lata 2014 – 2020

logo_light.png
© 2022, Muzeum Wsi Kieleckiej

Zapraszamy do kontaktu

41 34 492 97 wew. 110      poczta@mwk.com.pl

Search

Nasza witryna stosuje pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Jeżeli nie akceptują Państwo Polityki, prosimy o niekorzystanie z naszej witryny.