aplikacjaZapraszamy do korzystania z pierwszej takiej w Polsce aplikacji mobilnej, która łączy w sobie dwie funkcje informacyjną i edukacyjną. Została wykonana dla  Parku Etnograficznego  w Tokarni w ramach programów Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Aplikacja jest  unikatowym połączeniem przewodnika po skansenie (zawiera szczegółową informację o  obiektach i ich historii) z grą edukacyjną w formie questów (tras z zagadkami edukacyjnymi pozwalającymi zdobywać wiedzę o skansenie poprzez zabawę).
Aplikacja jest dedykowana na trzy platformy mobilne (smartfony i tablety): Android, iOS i Windows Phone. Prezentuje ona dane przewodnikowe i questy w trybie offline; zawiera opisy 80 obiektów i 3 trasy zwiedzania. Posiada moduł questowy umożliwiający użytkownikom skorzystanie z zabawy edukacyjnej z zagadkami w skansenie. Podkład mapowy jest podkładem rysowanym, dostosowanym do specyfiki Parku Etnograficznego, obejmującym cały obszar rozciągający się na  65 ha.
Dostępna w dwóch wersjach językowych polskiej i angielskiej.

Serdecznie zapraszamy !

google play
apple store
windowsphone

Logo Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa NarodowegoProjekt "Stworzenie sieci WiFi oraz zakup oprogramowania - aplikacji stanowiącej interaktywny przewodnik po skansenie w Tokarni"dofinansowany w ramach programów Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.