Dawne gry i zabawy

Dzieci bawiące się na świeżym powietrzu

Czy kawałkiem sznurka, drutu, kamykiem czy patykiem można się świetnie bawić? Na  tych   zajęciach   dzieci   nie   tylko  się o  tym  dowiedzą  ale  same  przekonają grając w dawne gry i zabawy takie jak wyścigi w workach czy z jajkiem na łyżce, będą przeciągać linę, toczyć fajerki, zbijać grele (rodzaj kręgli) oraz skakać na skakance. Udowodnimy, że przy takiej formie zabaw na świeżym powietrzu nie sposób się nudzić. 

Miejsce realizacji: Plac przy zagrodzie z Bukowskiej Woli i Plebani z Goźlic znajdujących się na terenie Parku Etnograficznego
Czas trwania: ok 60 min/ kwiecień - październik
Ilość osób: max 25
Grupa docelowa: szkoła podstawowa klasy I – VIII, liceum, dorośli
Koszt: 200 zł (lekcja muzealna) plus bilety wstępu: dzieci do lat 7 – wstęp bezpłatny, powyżej 7 lat – zgodnie z cennikiem. Wstęp bezpłatny do obiektów muzeum w przypadku grup zorganizowanych przysługuje 1 opiekunowi na 20 podopiecznych. Obowiązują rezerwacje.

Załącznik - Formularz "Zamówienia lekcje, warsztaty, przewodnik" (format .doc) (format .pdf)

Wszelkich ustaleń wstępnych dotyczących zamówienia (termin, rodzaj zajęć, itp.) prosimy dokonywać telefonicznie z Działem edukacji etnograficznej, bądź za pośrednictwem formularza online wstępnej rezerwacji. Rezerwacji można dokonać od poniedziałku do piątku w godz. 07.00-14.30.

Można również zgłosić zamówienie przesyłając wypełniony formularz zamówienia (minimum na tydzień przed umówionym terminem).

Bez pisemnego zgłoszenia (formularz zamówienia) grupy nie będą przyjmowane.