top min

ue flag

Usługa nagłośnienia podczas uroczystości obchodów 78 Rocznicy Pacyfikacji Wsi Michniów w godzinach 13.00 - 18.00 w dniu 12.07 2021 na terenie Mauzoleum Martyrologii Wsi Polskich w Michniowie (zakończone)

Dostawa do Mauzoleum Martyrologii Wsi Polskich w Michniowie urządzeń koszących: kosiarka spalinowa z napędem - 2 szt., wykaszarka spalinowa – 2 szt., w ramach projektu nr POIS.08.01.00-00-0120/17 pn. „Rozbudowa i modernizacja Mauzoleum Martyrologii Wsi Polskich w Michniowie” realizowanego w ramach VIII osi priorytetowej „Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury” Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020

Zakup wraz z dostawą materiały konserwatorskie niezbędne do prowadzenia bieżącej działalności przy konserwacji zbiorów muzealnych przez DKZ. (zakończony)

Zakup wraz z dostawą materiały konserwatorskie niezbędne do prowadzenia bieżącej działalności przy konserwacji zbiorów muzealnych przez DKZ.(unieważniony)

Wynajem agregatu prądotwórczego o mocy 100kW oraz zapasowego o mocy 40kW wraz z dostawą do Parku Etnograficznego w Tokarni oraz pełnym okablowaniem umożliwiającym podłączenie do 100 stoisk handlowych do prądu, obsługą i paliwem.

Zakup materiałów, narzędzi i środków BHP do prac remontowo - konserwatorskich prowadzonych w Parku Etnograficznym w Tokarni

Konserwacja i restauracja eksponatów ze zbiorów Muzeum Wsi Kieleckiej - 9szt. książki oraz 5szt. oleodruków (część z nich posiada ramy) wraz z odbiorem i dostawą na adres: Park Etnograficzny w Tokarni, Tokarnia 303, 26-060 Chęciny

Wynajem agregatu prądotwórczego o mocy 100kW oraz zapasowego o mocy 40kW wraz z dostawą do Parku Etnograficznego w Tokarni oraz pełnym okablowaniem umożliwiającym połączenie 100 stoisk handlowych do prądu, obsługą i paliwem.

Logotypy unijneZakup współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na lata 2014 – 2020

logo_light.png
© 2021, Muzeum Wsi Kieleckiej

Zapraszamy do kontaktu

41 34 492 97 wew. 110      poczta@mwk.com.pl

Search

Nasza witryna stosuje pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Jeżeli nie akceptują Państwo Polityki, prosimy o niekorzystanie z naszej witryny.