Opracowanie niezbędnej dokumentacji projektowej do zgłoszenia robót/pozwolenia na budowę następujących obiektów lokowanych na terenie Parku Etnograficznego w Tokarni  

Szanowni Państwo;

 

Zwracam się z uprzejmą prośbą o oszacowanie kosztów opracowania niezbędnej dokumentacji projektowej do zgłoszenia robót/pozwolenia na budowę następujących obiektów lokowanych na terenie Parku Etnograficznego w Tokarni.

 

Opis przedmiotu zamówienia:

Zamawiający poszukuje wykonawcy usługi opracowania niezbędnej dokumentacji budowlanej do zgłoszenia robót/pozwolenia na budowę dla posadowienia następujących obiektów:

  1. Krzyż choleryczny

Usypanie ziemnego wału/wzgórka/kopczyka o wymiarach 6mx4x1m na terenie sektora nadwiślańskiego oraz zamontowanie dębowego krzyża (stylizowanego na stary, zaniedbany obiekt) w centralnej części wzniesienia.

Decyzja Świętokrzyskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków nr 332A/2017 z dnia 29.08.2017.

  1. Słup informacyjny

Słup ogłoszeniowy, drewniany zlokalizowany na terenie przylegającym do parkingu zewnętrznego w bliskiej odległości wejścia głównego do Parku Etnograficznego w Tokarni. Szerokość podstawy drewnianej słupa między 55 a 60 cm, wysokość słupa do 200 cm, wysokość daszku do 50 cm. Podstawa – konstrukcja stalowa wyłożona płytami chodnikowymi, mocowana do słupa ogłoszeniowego złączem ciesielskim drewno-konstrukcja metalowa.

Decyzja Świętokrzyskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków nr 87A/2018 z dnia 13.03.2018.

  1. Ziemianka partyzancka

Zrekonstruowanie ziemianki partyzanckiej z II wojny światowej. Wykonanie na zboczu naturalnego wzniesienia wykopu 5mx5m, głębokości na ok. 2m. wykonanie konstrukcji nośnej obiektu z okrąglaków drewnianych. Wykonanie ścian i połaci dachu z desek i bali o średnicy 20x25 cm. Przysypanie konstrukcji materiałem ziemnym.

Decyzja Świętokrzyskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków nr 331A/2017 z dnia 29.08.2017.

  1. Wiata otwarta

Konstrukcja drewniana, otwarta o wymiarach 17mx9m, umożliwiająca wprowadzenie obiektów do 4m wysokości. Dach dwuspadowy kryty gontem o nachyleniu do 35 stopni.

  1. Gołębnik

Gołębnik drewniany na słupie drewnianym, wysokość łączna do 4,5 m zlokalizowany na terenie zagrody ze Ślęzan. Konstrukcja posadowiona w ziemi, pionowo.

Decyzja Świętokrzyskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków nr 87A/2018 z dnia 13.03.2018.

 

Teren Parku Etnograficznego w Tokarni wpisany jest do rejestru Świętokrzyskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.

 

Przedmiotową wycenę proszę przedstawić w terminie do dnia 16.11.2018 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zamawiający przedłuża termin złożenia przedmiotowej wyceny do dnia 23.11.2018 r.

Adres poczty e-mail pozostaje bez zmian.  

 

Mariusz Justyniarski

Kierownik 
Działu Inwestycji i Zamówień

Muzeum Wsi Kieleckiej

Tel. 519 802 251